Tournament Schedule 17U-14U

April 26-28 - OSA - Omaha
May 10-12 - Prep Hoops Battle at the Lakes - Minneapolis, MN (Regional Teams Only)
June 1-2 - SD Heat Tournament - Sioux Falls, SD
June 21-22 SH Tournament - Augustana University  
June 28-29 - SH Tournament - Sturgis SD
July 12-15 - Summer Slam - Sioux Falls SD

July 26-29 - OSA Tournament - Omaha
July 26-29 - Jayhawk Summer Finale - (Regional Teams Only)

East River Boys

17u Sittig Team

 
 

East River Boys

17u Bruening Team

 
 

East River Boys

17u McVey Team

 
 

East River Boys

16u Bertram Team

 
 

East River Boys

16u Otkin Team

 
 

East River Boys

16u Herther Team

 
 

April 26-28 - OSA - Omaha
June 1-2 - SD Heat Tournament - Sioux Falls, SD
June 21-22 SH Tournament - Augustana University  
June 28-29 - SH Tournament - Sturgis SD
July 12-15 - Summer Slam - Sioux Falls SD

July 26-29 - OSA Tournament - Omaha

East River Boys

16u Larsen Team

 
 

East River Boys

15u Harming Team

 
 

April 26-28 - OSA - Omaha
June 1-2 - SD Heat Tournament - Sioux Falls, SD
June 21-22 SH Tournament - Augustana University  
June 28-29 - SH Tournament - Sturgis SD
July 12-15 - Summer Slam - Sioux Falls SD

July 26-29 - OSA Tournament - Omaha

15u Kahler Team

 
 

April 26-28 - OSA - Omaha
June 1-2 - SD Heat Tournament - Sioux Falls, SD
June 21-22 SH Tournament - Augustana University  
June 28-29 - SH Tournament - Sturgis SD
July 12-14 - MAYB - Sioux Falls SD

July 26-29 - OSA Tournament - Omaha

15u Mergen Team

 
 

East River Boys

14u Willard Team

 
 

April 26-28 - OSA - Omaha
June 1-2 - SD Heat Tournament - Sioux Falls, SD
June 21-22 - SH Tournament - Augustana University  
June 28-29 - SH Tournament - Sturgis SD
July 12-15 - Summer Slam - Sioux Falls SD

July 26-29 - OSA Tournament - Omaha

East River Boys

14u Team Walker

 
 

Tournament Schedule 13-11U

May 17-19 - MAYB Sioux Falls

June 1-2 - SD Heat - Sioux Falls

June 21-22 - Sacred Hoops Tournament - Sioux Falls

June 28-29 - Omaha

July 12-14 OSA Tournament - Omaha

July 20-22 - MAYB - Sioux Falls

East River Boys

13u Boys Team Edman

 
 

13U Boys Team Deutsch

 
 

East River Boys

12u Boys Miller Team